Pod hradbami
Id: 141514
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33 x 38 cm, signováno monogramem vlevo nahoře, datováno 07, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
zobrazeno: 1305x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
18.7.2018, 21:46:00
13.7.2018 | 17:38 | 3 000 Kč |