Pod vodopádem
Id: 1502205
olej/plátno, rozměr 50,5 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, počátek 20. století, novodobě rámováno, velmi dobrý stav
zobrazeno: 3922x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 000 Kč