Pod Petřínskou rozhlednou
Id: 115809
olej/plátno, rozměr 68,5 x 58 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, volné plátno, původní stav
zobrazeno: 1808x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 100 Kč