Pod útesem
Id: 81208
akvarel/papír, rozměr 22,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1663x
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
10.7.2017, 19:48:00
4.6.2017 | 13:50 | 500 Kč |