Podkarpatští horalé - huculové
Id: 193705
konvolut dvou kusů, olej/dřevo, rozměr cca 34 x 22 cm, každý značen a datován 92, dřevo prohnuté, konec 19. století, oděrky na rámu
zobrazeno: 1157x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč