Podvečer na blatech
Id: 1503205
olej/plátno, rozměr 56 x 46 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 2280x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
16 000 Kč