Podvečer na pobřeží
Id: 390019
olej/dřevo, rozměr 15 x 27 cm, značeno nečitelně vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 1511x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 000 Kč