Podzimní krajina
Id: 211102
olej/plátno, rozměr 27 x 53 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, původní stav viz foto
zobrazeno: 2101x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 400 Kč