Podzimní nálada
Id: 132105
olej/karton, rozměr 60 x 75 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu
zobrazeno: 14425x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
205 000 Kč
Příhozy: 154