Pohled na Jáchymov
Id: 165530
olej/plátno, rozměr 47 x 71 cm, signováno uprostřed dole, datováno, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1444x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč