Ponte Vecchio - Florencie
Id: 152222
olej/plátno, rozměr 61 x 70 cm, nečitelně signováno vpravo dole, oděrky na rámu i v malbě, zašpiněno
zobrazeno: 2240x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
67 500 Kč
Příhozy: 64