Portrét
Id: 205712
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno K. Stark s datací vlevo dole, lehce poškozený rám, po
zobrazeno: 976x
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
3 200 Kč
9.10.2019, 20:08:00
4.10.2019 | 21:02 | 3 200 Kč |