Portrét
Id: 402201
olej/plátno/karton, rozměr oválu 48 x 38 cm, značeno ve spodní části monogramem, poškozené rámování
zobrazeno: 1013x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 500 Kč