Portrét
Id: 33410
olej/plátno, rozměr 71 x 56 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1944, drobně znečištěná malba, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1791x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč