Portrét dívky
Id: 90909
olej/plátno, rozměr 57 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, rentoilován
zobrazeno: 2271x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
7.9.2017, 21:58:00
7.9.2017 | 21:28 | 2 500 Kč |