Portrét důstojníka
Id: 258601
akvarel/papír, viditelná velikost 23,5 x 18 cm, značeno a datováno 1837, původní rámeček, zvlněný papír, pod sklem zaprášeno
zobrazeno: 1152x
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 100 Kč