Portrét muže
Id: 163703
malba/deska, ovál, rozměr 25 x 19 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
zobrazeno: 1192x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
16.1.2019, 22:04:00
1.1.2019 | 21:55 | 1 200 Kč |