Potok v mlze
Id: 6508
olej/plátno, rozměr 50 x 59,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu
zobrazeno: 1918x
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
8 000 Kč