Pradlenka
Id: 178520
olej/plátno, rozměr 47,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, 19. století, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 1796x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
4 100 Kč