Prales
Id: 95406
olej/plátno, rozměr 33 x 24 cm, značeno monogramem vlevo dole, škola J. Mařáka, kolem roku 1900, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1394x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 800 Kč