Pražská katedrála
Id: 217204
olej/karton, rozměr 30 x 22,5 cm, značeno, datováno a popsárno ve spodní části, oděrky na rámu,po
zobrazeno: 1675x
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 150 Kč