Pražské panorama
Id: 115825
olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, signováno vpravo dole, 19. století, obraz v minulosti pravděpodobně čištěn, nerámováno viz foto
zobrazeno: 7019x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 58