Před bouří
Id: 194407
olej/plátno, rozměr 46 x 52,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
zobrazeno: 1578x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
8 000 Kč