Před kostelem
Id: 172111
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 39 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pasparta pod sklem znečištěna, lehce zvlněný papír
zobrazeno: 1233x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 300 Kč