Před statkem
Id: 117405
olej/plátno, rozměr 45 x 59 cm, signováno uprostřed dole Schufried, dekorativně adjustováno, na obraze lokální krakeláž, v minulosti odborně restaurováno
zobrazeno: 2196x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
7 099 Kč