Přichází jaro
Id: 74901
olej/sololit, rozměr 40,5 x 47,5 cm, signováno vlevo dole M. Budíková-Svobodová, poškozený rám, doporučeno čistit, původní stav
zobrazeno: 1812x
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč