Přístav
Id: 155702
olej/plátno, rozměr 26 x 52 cm, signováno nečitelně vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3993x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 002 Kč