Procházka u vody
Id: 151302
olej/plátno/karton, rozměr 33 x 25 cm, signováno monogramem vlevo dole, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1227x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč