Procházka u zříceniny
Id: 302009
kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 13 x 16,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1119x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 033 Kč