Průhled k jezeru
Id: 137502
olej/plátno/karton, rozměr 17 x 25 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1021x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč