Průhled lesem
Id: 200029
pastel/papír, rozměr viditelný 63 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, prasklé sklo, oděrky na rámu
zobrazeno: 1269x
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 100 Kč