Řetězový most
Id: 41116
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, lokálně poškozena malba, původní stav, poškozený rám
zobrazeno: 1682x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 200 Kč