Rozbouřené moře
Id: 184302
olej/sololit, rozměr 96 x 110 cm, signováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, volné v rámu, štítek na zadní straně
zobrazeno: 1152x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
2.4.2019, 19:46:00
24.3.2019 | 14:49 | 3 500 Kč |