Rozkvetlé pastviny
Id: 181009
olej/plátno, rozměr 46 x 61 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, lokální poškození malby
zobrazeno: 1144x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 300 Kč