Rozkvetlé předhůří
Id: 233805
olej/plátno, rozměr 70 x 58 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto,po
zobrazeno: 1200x
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
2 600 Kč