Rozkvetlý sad
Id: 70306
olej/plátno, rozměr 67 x 83 cm, signováno vpravo dole značeno M. Jaroš, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2080x
Vyvolávací cena:
800 Kč
8 000 Kč
Příhozy: 50