Růžové zátiší
Id: 56309
olej/plátno/karton, rozměr 26 x 26 cm signováno monogramem E. A. vlevo dole, kolem roku 1910, zničený rám, původní stav
zobrazeno: 1575x
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
19.1.2017, 19:51:00
19.1.2017 | 19:46 | 800 Kč |