Rybář
Id: 245702
olej/plátno, rozměr 27 x 40 cm, značeno a popsáno vpravo dole, dekorativně adjustováno,po
zobrazeno: 3758x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 600 Kč