Rybáři
Id: 188512
kresba/tužka/papír, rozměr ve výřezu 21 x 26,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1165x
Vyvolávací cena:
400 Kč
600 Kč