Rybáři
Id: 88302
olej/plátno/podloženo lepenkou, rozměr 63 x 46 cm, signováno vpravo dole U. Kotas, datováno, lehce poškozený obraz, novodobě rámováno
zobrazeno: 1806x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč