Rybáři
Id: 139613
olej/plátno, rozměr 47 x 36 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 78, 19. století, oděrky na rámu
zobrazeno: 4090x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 400 Kč