Rybářská bašta
Id: 190202
olej/lepenka, rozměr 23 x 34 cm, signováno monogramem vlevo dole, doba vzniku kolem 1890, poškozený rám, poškozená malba
zobrazeno: 1436x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 500 Kč