Alois Bubák
Rybářská bašta
Id: 141703
olej/plátno, rozměr 52 x 71 cm, signováno vlevo dole monogramem s datací, dekorativně adjustováno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
zobrazeno: 12758x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
185 010 Kč
Příhozy: 81