Rybářská bašta v Holandsku
Id: 187301
olej/dřevo, rozměr 21,5 x 41 cm, signováno a datováno 1856 vlevo dole, odborně čištěno, praskliny na rámu
zobrazeno: 1281x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 800 Kč