Sedící akt
Id: 64705
olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm,vlevo dole monogram O, pravděpodobně Jakub Obrovský, malba lokálně poškozena, doporučeno čistit a restaurovat, nerámováno
zobrazeno: 1767x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 000 Kč