Sedící muž
Id: 262606
olej/plátno, rozměr 40 x 32 cm, značeno a datováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám,po
zobrazeno: 841x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč