Setkání u lávky
Id: 276802
olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, stav viz foto,po
zobrazeno: 1420x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 510 Kč