Skalní sídlo
Id: 207911
olej/plátno/karton, rozměr cca 39 x 30 cm, značeno vpravo dole, datováno, poškozený rám
zobrazeno: 1741x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 600 Kč