Snopy
Id: 309404
olej/plátno, rozměr 48,5 x 63 cm, značeno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na rámu
zobrazeno: 1677x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč