Šohaj
Id: 286007
akvarel/papír, rozměr 23 x 33 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 4795x
Vyvolávací cena:
900 Kč
26 500 Kč
Příhozy: 62